Inteligentny dom na wyciągnięcie ręki

Co więc może zrobić twój inteligentny dom? Dzięki Homematic IP możesz zautomatyzować wszystkie obszary dokładnie tak, jak lubisz: ogrzewanie i klimatyzacja, światło i zaciemnienie, bezpieczeństwo i ochrona, pogoda i środowisko.

Pełna kontrola nad ogrzewaniem dostosowana do osobistych preferencji, oszczędzając do 30 procent kosztów energii. Dodatkowo, pożegnaj się z zimnymi stopami z naszymi siłownikami ogrzewania podłogowego. Nasze światło może nie tylko przenosić wschód słońca do sypialni za pomocą światła budzącego, ale także dostosować je do konkretnych wymagań oświetleniowych. Precyzyjna regulacja jasności, profile oświetlenia i pilot zdalnego sterowania, aby w razie potrzeby zakończyć dzień. Jeśli chcesz, możesz nim sterować żaluzjami i roletami. Co więcej, wszystkie urządzenia HomeMatic IP do przełączników znanych marek mogą być łatwo zintegrowane z istniejącymi przełącznikami za pomocą naszych adapterów.

Nasze komponenty bezpieczeństwa zapewniają, że użytkownicy są informowani o nieoczekiwanym otwarciu okien i drzwi. Wystarczy szybkie spojrzenie na aplikację, aby sprawdzić, czy wszystko jest tak, jak powinno być w domu. Nasze czujniki pogodowe dokładnie wiedzą, jaka jest pogoda na zewnątrz i mogą na przykład zamknąć żaluzje w przypadku burzy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl